Brusesæt, saniscan, 3 stk., regulærbar brusehøjde, justerbar bruseholder, krom, højde 60 cm. Ubrugt
Afhentes: værktøj, lamper m.m. (via Google Maps)
1 ubrugt gearmotor 0,37KW
Bertel Thorvaldsen (, efter) "Hyrdinde med en amorin-rede”. Relief af bemalet gips. Plakette fra Thorvalsen Museum. 20. årh. 60×59.
BUDT 16500,- DKK
Boltskrue 6 x 80 mm, med firkantet hoved, samt tx 30 - ca. 200 stk.
Svejser max. 300A, elektrode diameter 1,6 - 4 mm, digital display, inkl. Tilbehør. (ubrugt) + 2 stk. 100 watt LED Projektør, vandtæt (ubrugt)
Opalsmykkesæt af 8 kt. guld bestående af opal- og perlevedhæng prydet med cabochonslebet opal omkranset af talrige ferskvands- og kulturperler, samt opalring prydet med cabochonslebet opal. Samlet vægt ca. 10,5 g. B. 11 mm. Vedhæng mål: 3,5×6,7 cm. Str. 60. (2) Test viser 9 kt. guld.
36 stk. håndklædestænger i børstet stål (ubrugt)
JORDBOR med 5,2 HK, 52 ccm, to-takt motor. Inkl. 3 stk. jordbor, 15, 20 og 25 cm Ø, 80 cm lange. Ubrugt.
SØJLEBOREMASKINE, model DP33016B
Julemærker. Parti i 2 tykke album med diverse helark og nytryk m.v. ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
2 stk. bål skamler, samt 72 stk. grillbakker.
Står i 6230 Rødekro. Danomast glasfiber flagstang, 6 meter. Til nedstøbning. Med vippebeslag. Brugt og ok stand. Fungerer. Fra byggevirksomhed. +MOMS