Monteringsbeslag til skorsten Ø 260 mm. Ubrugt.
Afhentes: værktøj, lamper m.m. (via Google Maps)
Toiletsæde Geberit icon, soft close, Quick-Release, beslag. Ubrugt
Dansk snedkermester Fritstående barskab af riopalisander på skulpturelt understel. Front med messingplade med motiv ved lås. Indvendigt beklædt med ahorn med opbevaring til glas og flasker, drejeskive med glashylder samt skuffer. Udført ca. 1950'ern, Danmarke. H. 145. B. 115. D. 60.
Drikke automat til varmdrik,brugt fra konkursbo
Ulrik Hoff (f. Frederiksberg 1938, d. København 2023) “Vinter nat Tibirke”, 2003. Sign. Ulrik Hoff. Olie på lærred. 70×90. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
holder for gevindværktøj
Strøskuffe selges for kunde. Her er tilstand og modell ukjent. Lav minstepris!
Axel Einarsson (, islandsk maler, 20. årh.) Parti fra Island. Sign. Axel Einarsson. Olie på lærred. 80×100. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
BUDT 330,- DKK
Mål: 200x110 cm
Danmark. 1857–1920. Mappe med 30 breve og kort fra Sønderjylland [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Christian V, krone 1694, H 99A, S 28, Kold 126f, Dav. 3648, 17,90 g - fint eksemplar af den meget sjældne Meybuschvariant uden punkter ved & Ex. Karsten Kold