holder for gevindværktøj
Danmark. 1851–2015. Samling i 2 LT albums incl. bedre udgaver. Overvejende stemplet kvalitet. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Jonas Heiska (f. 1873, d. 1937) Flodløb. Sign. J. Heiska 23. Akvarel på papir. Lysmål 34×27.
Mekanikker liggebræt, luftslangeopruller uden vægbeslag, arbejdslampe, led bar, MF
Ford Fälgar 18 Tum Antal: 4 st Suttit på: Ford Ranger Passar däck : 265/60R18 Tum: 18 tum 6 bultade Skick: Begagnade men i bra skick. Se bilder i auktionsunderlaget för mer information. Frakt kan ordnas mot extra kostnad.
Palle Bisgaard (, aktiv fra 1954 - 2000) Halsring af 18 kt. guld. Dessin 6. Diam. 12 cm. Samt abelonevedhæng af 18 kt. guld prydet med abeloneskal. Dessin 11 L. 6 cm. Samlet vægt ca. 50 g.
Canvas-tryk, måler 80 x 120cm Butikspris 399,95kr - 899,95kr - dame
Peder Evald Madsen (PEM) malerier på lærred/tekstil. Den ene måler 65 x 59 cm. og den anden måler 32 x 44 cm. Har været rullet sammen. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk GMR Stensballe FS 1 GMR Stensballe FS 1300
1 bt. Dmg. Luce Della Vite, Frescobaldi/Mondavi 2000 A (hf/in). Owc.
BUDT 1350,- DKK
Pei DR 15 Svejsemaskine 15 kva, 400v, med Cebora GR 51 vandkøling, slanger, kabler, rullevogn med trækstang
Usædvanligt stort fransk senempire kaminur af forgyldt bronze. Urhus med Apostlen Andreas, Sankt Peters bror. Forsølvet skive. Ca. 1820. H. 85. B. 68. D. 31.
WOKPANDE 28 cm. Hybrid nonstick wokpande i høj kvalitet, tåler metalredskaber, 3-lags bund. Også til induktion og opvaskemaskine. Ubrugt inkl. Låg