Sikkerhedshjelme 2 stk. Fabrikat 3M. Ubrugt.
Afhentes: værktøj, lamper m.m. (via Google Maps)
Tandskopa till grävmaskin Direktinfäst och har suttit på en Atila 1302 Mått: Bredd 450mm Hög 900mm Djup 1250mm Lasthjälp finns på plats
Pierre Alechinsky (f. Bruxelles 1927) “Sur feuille volante”. Sign. Alechinsky 1990. Akvarel på papir. Bladstørrelse 44×53. Provenance: Privatsamling, Belgien. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Vedhæng prydet med udskåret jaspis af 18 kt. hvidguld i form af ansigt. Vægt ca. 3,5 g. L. 15 mm.
4 stk. sammenklappelige solsenge, lette og nemme at medbringe.
Heuer Solunar af stål, Ref. 279.603. Mekanisk værk med automatisk optræk og dag- og datovisning, kaliber 27901. Heuer lænke af stål, omkreds ca. 18 cm. Ø 45 mm. 1970'erne Tag Heuer service-æske og servicebevis fra 2009 medfølger.
3 forlænger kraftkabler af 25 m i hver, med stik, 3 faser, 5G 2,5, ubrugte, MF
10 stk. D360 18 g. rå og 10 stk. D360 18 g. hvid. Alle varer er ubrugte. Afsendes med GLS til nærmeste pakkeshop efter betaling af faktura.
Diverse koblinger med krans Total Ø 65-80 mm, wire oprul 2m, Accu Tapper, RMI 70P Gear, Drejegear på palle
VANDPUMPE med 6,5 hk benzinmotor. 2 tommer tilslutninger, 30 m3/time, 30 m løftehøjde, 7 m sugehøjde. 22 kg. Ubrugt.
Står i 6780 Skærbæk. Wasco fryser med 3 stk. skuffer. Brugt og stand ukendt. Den måler D: 50 cm, H: 84 cm, B: 55 cm. Fra dødsbo. MOMSFRI