Underskab Svedbergs Bloc, 45 cm bred og 35 dyb, softclose låge, med en hylde. Ubrugt
Afhentes: værktøj, lamper m.m. (via Google Maps)
Gucci Silketørklæde med motiv i form af stole i gyldne, røde og bordeaux nuancer på mørkeblå baggrund. Ca. 87×87 cm. Original æske medfølger.
12 bts. Vieux Château Certan, Pomerol 2017 A (hf/in). Owc.
Står i 6230 Rødekro. 5 stk. Jumbo bukke med 5 stk. forlænger, 5 stk. ældre gelænder og 5 stk. hoveder. Brugt og ok stand. Fungerer. Fra byggevirksomhed. +MOMS
BUDT 202,- DKK
Brugt en gang. Hydraulisk svingbar. Gummiskær. DK-TEC 240
Carl Bille (f. København 1815, d. sst. 1898) Kystparti med skibe i måneskinnet. Sign. C. Bille. Olie på lærred. 35×53.
Natascha Trolle Et par aquamarin- og diamantørestikker af 18 kt. guld hver prydet med brioletteslebet aquamarindråbe, en rosenslebet diamant og tre brillantslebne diamanter. L. 25 mm. (2) Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
Grønland mv. Flyttekasse med bl.a. flere sæt Amerikanerudgaver samt næsten 2 sæt Danmark Befriet, en del helark inkl. tidlige samt diverse øvrigt materiale. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
PROFESSIONELT KOKKEKNIVSÆT, 9 dele i opbevaringstaske. Ubrugt.
10 Rigsbankdaler 1819, No. 1377665, Sieg 72, DOP 65, Pick A55, papirgennembrud i højre side af sedlen
Gallakjole fra ophørt butik str: 38 vejl pris 1490kr , ubrugt
Ca. 443 stk Glasskåle forskellige str. 9 - 10 - 12 - 14 og 17 cm samt 9 stk Hvide Kartoffelskåle Ø 25 cm