Brusehoved og slange Hansgrohe crometta vario, 2 stk, 2 stråltyper, brusehoved ø 100 mm, bruseslange 1,75 m . Ubrugt
Afhentes: værktøj, lamper m.m. (via Google Maps)
Ejler Bille (f. Odder 1910, d. Ørby 2004) “Okker-blaat-hvidt-grønt”. Sign. på bagsiden Ejler Bille Vejby Strand 1964. Olie på lærred. 59×51. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
120 stk. div. kagedåser i 2 størrelser (ubrugt)
- Lastebil som har vært brukt til å kjøre vannflasker til kunder. Se bilder. - Bilen har vært i drift frem til i dag. - 2 sett med dekk medfølger. Feil ved bilen: Det oppstår til tider feil med bremse/luftsystemet på bilen. Dette må sjekkes opp i. Byttet 4 krets ventil, men feilen oppstår fortsatt. Bilen er kjørbar! Eu godkjent frem til 15.1.25 PS: Vannflasker medfølger ikke, samt annet utstyr som er løst i lasterommet.
Kryderisæt med 16 kryderiglas og roterende stander. Ubrugt
137 visninger
Gallakjole fra ophørt butik str: S vejl pris 1999kr , ubrugt
Hartmann's Diamantring af platin prydet med square smaragdslebet diamant på ca. 0.28 ct. og tre brillantslebne champagne farvede diamanter på i alt ca. 0.01 ct. på inderside af ringskinne. Farve: F-G. Klarhed: VS-SI. Vægt ca. 8,5 g. B. 4 mm. Str. 56. Hartmann's certifikat nr. 33004 og kvittering nr. 45195 medfølger. Diamanter på indersiden af ringskinnen er klarhed SI.
Kæmpe skruetrækker og bitz sæt, mange dele, ubrugt
ubrugt slange 10m højtryksrenser
Antikt Suzani broderi, Usbekistan, central Asien. Gentagelsesmønster med blomstergrene i silkebroderi på lys bomuldsbund. Ca. 1900. 166×235.
6 bts. Mâcon-Verze “Les Chènes”, Domaines Leflaive 2022 A (hf/in). Oc. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
Mandskabskurv 2,5 meter bre JLG 860 SJ - 28 m
BUDT 220000,- DKK