Lukker 28/11-2024 10:01:00
Afhentes: Zone 5 Nordsjælland (via Google Maps)
Märta Måås-Fjetterström (f. Kimstad 1873, d. Helsingborg 1941) “Blomlapp”. Vægtæppe af uld i “gobeläng” teknik. Sign. AB MMF. Udført efter 1941 hos AB Märta Måås-Fjetterström. H. 25. B. 24.
2 bts. Château Cheval Blanc, 1. Grand Cru Classé A 2004 A (hf/in). Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
Salgsstativ / A-skilt i træ + rullevogn med 3 hylder, samt 2 metal salgsstativer med kroge.
BUDT 121500,- DKK
Funktionsdygtig. 3.5kw, 220v 990 timer 1 cylinder er diesel farymann Løfteåg.
Et par diamantørestikker af 14 kt. sort rhodineret guld prydet med talrige diamanter på i alt ca. 0.51 ct. Samlet vægt ca. 5,5 g. L. 4,5 cm. (2) Tester op til 17 kt. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
Aldrig brugt. Bliver startet op inden salg. God pålidlig maskine. Stiga Snow Patrol - Sneslynge / Snow blower
Neddeler med langsomdrejende aksler. Har fået skiftet motor for ca 100 timer siden, fordi mekaniker havde glemt at hælde olie på efter service. Motoren er EPA godkendt og maskinen må derfor arbejde både i Amerika/USA og i Europ Doppstadt Inventhor 6 - Slow speed Shredder - Motor EPA / Engine EPA - Video!
BUDT 767500,- DKK
Gucci Taske af grønt læder med gyldne beslag, kort hank, et lynlås rum med en indvendig lynlås lomme og mørkebrunt stof for. H. 19 x B. 38 x D. 3 cm.
ACTION/SPORTSKAMERA - PINK farve med 2" farveskærm, 12 Mp, 1080P full HD video, beslag til hjelm, cykelstyr mv. samt vandtæt kameraboks 30 meter. Indbygget opladeligt Li-Ion batteri. Ubrugt.
DÆK/FÆLGE. 4 stk. Bridgestone str. 195/65 R15.