Toiletsæde MKW, spire, hvid med beslag. Soft close/ easy -off. Ubrugt.
Afhentes: værktøj, lamper m.m. (via Google Maps)
Liechtenstein. 1960. CEPT. Postfriskt HELARK. Let lodret fold i første perforeringsrække. AFA 10.000+. Michel EURO 1.200+ [ 397 ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
1852. 4 RBS Thiele I. Plade II. Perfekt mærke med optimalt placeret nr.stempel 40 (Løgstør). Attest Møller PRAGTEKSEMPLAR [ 1Ia ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Tre par Engelske stager af sterlingsølv henholdsvis fra London, Birmingham og Sheffield. 20. årh. begyndelse. Udfyldte. H. 12,5–17 cm. (6)
Et par barokform stager af sølv, balusterformede stammer på firsidede, profilerede fodstykker, mester Hugo Grün, Københavns bymærke. Udfyldte. H. 16,5 cm. (2)
Komplet gevindskæresæt med 110 dele i praktisk kuffert.
2 bts. Mg. Château Latour, Pauillac. 1. Cru Classé 1983 A (hf/in). Sourced from a temperature controlled cellar
6 bts. Château d'Armailhac, Pauillac. 5. Cru Classé 2017 A (hf/in). Owc.
BUDT 1250,- DKK
Står i 6740 Bramming. Kabler i mange forskellige udgaver. Bl.a. CTS kabel ca. 100 meter og mange flere. Ubrugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
BÆKKELUND. Bedre stjernestempel på brevkort frakeret med 5 øre, Frederik 8. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
2 bts. Château Mouton Rothschild, Pauillac. 1. Cru Classé 2004 A (hf/in). Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
Et par diamantørestikker af 18 kt. hvidguld hver prydet med talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 1.08 ct. Farve: G. Klarhed: VS-SI. B. 6 mm. L. 15 mm. (2) Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær