Brusesæt Grohe Vitalio Joy 110, 2 stk, håndbruser ø 110 mm, bruseslange og holder, justerbar højde. Ubrugt
Afhentes: værktøj, lamper m.m. (via Google Maps)
Charles Keith Miller (f. 1836, d. 1907) Skibsportræt af “Lintrathen”. Sign. monogram 1876. Olie på lærred. 62×92.
Jonas Heiska (f. 1873, d. 1937) Flodløb. Sign. J. Heiska 23. Akvarel på papir. Lysmål 34×27.
BÅD, Quicksilver 650 Diesel. Motor: Mercruiser 1,7 DTI diesel - Alpha One Gen 2 drev. Bådtrailer: SCANDICTRAILERS SEALINE 22 2000. Første registreringsdato 25-03-2021. 2000 Kg Boogie. Se servicerapport, m.m. på sidste billeder.
BUDT 46000,- DKK
Stort parti legetøj rigtig meget blandet. ubrugt
Diamantbroche af platin og 18 kt. guld prydet med talrige old-cut, enkelt- og baguetteslebne diamanter og en brillantslebet diamant på i alt ca. 5.50 ct. Farve: J. Klarhed: VS-P1. Vægt ca. 20,5 g. B. 3,4 cm. L. 5 cm. Ca. 1940–50.
Spillet er bygget op på stålramme, der er fastgørelseshuller hele vejen rundt. Spillet er med egen hydrauliktank og pumpestation, spiltromle er monteret med hydraulikmotorer. uden hejse wir Schies Defries 5101
BUDT 20000,- DKK
2 nye luftventiler el
Kraftig planerbjælke med mulighed for rive og tromle. Hydraulisk løft af rive eller skrabe ABC Iron Baltic Arene Leveller - Rive og planerbjælke med tromle
BUDT 7750,- DKK
Hollandsk kunstner, 19/20. årh. Vinterlandskab med skøjteløbere. Sign. Schevernev. Olie på plade. 50×60.
Fin lille minigraver. Meget få timer. Arbejdslys. 2 spee Takeuchi TB210 R - minigraver
BUDT 59500,- DKK
Henry Rosengren Hansen Fritstående skrivebord af palisander, front med to skuffesektioner med hhv. to og fire skuffer samt en udtræksbakke i venstre side. Model 52. Udført hos Brande Møbelindustri. H. 72. L. 180. B. 80. Litteratur: Mobilia nr. 100, november 1963.