Lukker 03/12-2024 21:19:00
Jonas Heiska (f. 1873, d. 1937) Flodløb. Sign. J. Heiska 23. Akvarel på papir. Lysmål 34×27.
Chanel Rødt silketørklæde med gyldent, grønt og lilla motiv. Ca. 85×85 cm.
BUDT 1250,- DKK
Signeret og dateret Luri tæppe, Sydlige Persien. Design med palmetter og geometriske ornamenter. Ca. 1930–1940. 300×162.
23 ruller glasfilt a 1x25 meter (ubrugt)
Simon Spies. 3 “miniark” af 4 mærker med portræt og tallet 61 (61 års fødselsdag) i venstre hjørne og under Spies med småt skrevet “VAN GOK”. Det ene miniark signeret af Simon Spies. [ (*) ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 390,- DKK
Ass 18mm conex fittings
Nye kæde ABC STS 130 Somero
BUDT 161000,- DKK
SKRALDENØGLESÆT, StahlKaiser.
Smart knivblok med 5 knive i forskellige størrelser samt fjerkræssaks. Blok og knivskaft i brun. Ubrugt og i original emballage. +MOMS
2 stk. WiFi Forstærker. Udvider rækkevidde af WiFi. Ubrugte