Jonas Heiska (f. 1873, d. 1937)

Lukker 03/12-2024 21:19:00

Jonas Heiska (f. 1873, d. 1937) Flodløb. Sign. J. Heiska 23. Akvarel på papir. Lysmål 34×27.