Lukker 26/11-2024 20:27:00
Marc Chagall (f. Vitebsk 1887, d. St. Paul de Vence 1985) Jacques Lassaigne: Chagall. Paris: Maeght 1957. Komplet med 15 orig. litografier inkl. omslag og frontispiece, heraf 13 i farver. 177 s. med fransk tekst. Orig. litograferet omslag. 23,5×20.
14 stk. beskyttelseskanter for trampolin Ø: 366 cm. (ubrugt)
Arbejdslampe 50W med indbygget batteri og lader. 6500K.
Stenklipp
Dansk Louis XVI kommode af mahogni med tre skuffer. 18. årh.s slutning. H. 80. B. 71. D. 47.
Kähler (d. 1900, Keramikværksted, Næstved) Bordlampe af stentøj dekoreret med transparent turkisblå glasur. Sign. HAK, stemplet Danmark og med utydelig nummerering. H. ekskl. fatning 35,5. H. inkl. skærmholder 54.
Multimedie til bil. 4" touchskærm, 4 x 45 watt, FM-radio, Bluetooth til streaming og håndfri, indgang til bakkamera mv. Inkl. Fj. Betj. Ubrugt
CAMPINGVOGN, BEYERLAND. 1st. indreg. 09-06-2006. Totalvægt: 1300 kg. Køreklar vægt: 975 kg.
BUDT 5100,- DKK
Komplet gevindskæresæt med 110 dele i praktisk kuffert.
Gallakjole fra ophørt butik str: 50 , ubrugt
1948. Fr.IX, 20 øre, rød. Helt fejlskåret mærke fra “BANDAFIX FRIMÆRKEPÅSÆTNINGSMASKINE” på lokalbrev fra Vejle. Højst usædvanligt [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×