Lukker 26/11-2024 20:51:00
Ubekendt møbeldesign Et par sideborde med stel af messing og plader af røgfarvet glas. 1970–80'erne. H. 50. L. 43. B. 39. (2)
Kähler (d. 1900, Keramikværksted, Næstved) Fire vaser af lertøj dekoreret med hornglaserede mønstre i blåt og brunt på lys base. Sign. HAK. Udført hos Kähler. H. 7,5–11,5. (4)
SVEJSELÅSETÆNGER, Stahlkaiser, 3 dele.
Hele Verden. Gammelt kartotek i 5 æsker. Ser spændende ud med bl.a. Indien og Egypten mv. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
VAREBIL, MERCEDES-BENZ Vito Kassevogn 114 CDI KSV Ekstra Lang. 1st. Indreg: 04-06-2015. Synet: 22-06-2022. Km-tæller viser: ukendt.
BUDT 7600,- DKK
2 sæt Earbuds i grå farve. Bluetooth med indbygget mikrofon. Æske med indbygget batteri til opladning medfølger. Ubrugt
Et par sideborde af bejdset bøg med hylder af valnød. 1940'erne. H. 62. (2)
TopCon PG-SI gps GNSS med Tesla handdator och tillbehör
BLUETOOTH UR/mobiltelefon m/SIM-kortlæser, sølvfarvet, touchskærm, håndfri funktion, SMS, telefonbog, skridttæller etc. Ubrugt.
Børge Ibsen (f. 1913, d. 2002) Måneskin over hustage. Sign. Børge Ibsen. Olie på lærred. 63×68. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Håndbruser Hansgrohe Crometta vario, 4 stk, 2 stråletyper, ø 100 mm. Ubrugt
"Sølv" dækketallerkener m/mønster ca. 115 stk.
SLAGTOPPESÆT, StahlKaiser ½" - 10-32mm. 14 dele.