Lukker 26/11-2024 21:00:00
Dansk møbeldesign Lænestol med stel af palisander, betrukket med sort skind. 1960'erne.
10 stk Skifterammer med hvid ramme 70 x 50 cm
Johan Erik Lindh, tilskrevet (f. 1793, d. 1865) Et par ovale portrætter. Usignerede. Olie på lærred. Hver 70×57. (2) Konserveringsrapport fra Fælleskonserveringen fra 2001 medfølger.
1915. 80/12 øre, grå/rødlilla. OMVENDT RAMME. Meget sjældent mærke annulleret med blåkridt [ 82y ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Fabriksny 8 KW luft til vand varmepumpe Kaisai KHC-08RY3-B, med monoblock system hvor kølemidlet er fuldstændig integeret i udedelen og forbindelsen til indedelen er vandbåren. Kaisai er keymark certificeret der bekræfter produktets høje standarder. Betjening med WIFI trådløs netværk og app. Pakket i transportkasse. Nem montering og enkelt vedligeholdelse. Se vedhæftet pdf. Model KHC-08RY3.
13 dele SDS bor og mejsel sæt. Ubrugt
Pop up telt så du kan være ude i regnvejr uden at blive våd, ubrugt
Stort parti legetøj rigtig meget blandet. ubrugt
Står i 6230 Rødekro. Dobbelt branddør, i aluminium. Med beslag. Fra Dan Doors. Måler H: 209 cm x L: 239,8 cm. D: 10 cm. Ubrugt. Vejl. pris 30.000 kr. Fra byggevirksomhed. +MOMS
BATO VÆRKTØJ, Skruetrækker/Bitsæt sæt, Topnøglesæt samt tangsæt.
Et par perle- og diamantørestikker af 18 kt. hvidguld hver prydet med Tahiti perle og talrige brillantslebne diamanter. Perlediam. ca. 13 mm. L. 18 mm. (2)
Ege tæppefliser - 3 kasser og 3 forskellige slags farver. Canvas Collage af 4,147 m2. CANVAS COLLAGE af 4,147 m2. CANVAS COLLAGE af 3,686 m2. Total ca. 12,2 m2. Ubrugt og restparti, i original emballage. + MOMS
Dansk Louis XVI kommode af maghoni. 18. årh. slutning. H. 80. B. 67. D. 44.