Lukker 24/11-2024 18:35:00
Betjeningsplade Geberit sigma 50. Røgfarvet/krom. Glasoverfalde. Støbt zink/glas. Bredde 24,6 cm, højde 16,4 cm, dybde 1,4 cm. Ubrugt
1944. 3-stribe med fejl i trykket. manglende blå farve. [ ** * ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Kinesisk kop på fod af porcelæn, dekoreret i underglasur blå med krysantemum og bladværk på kop, fod med perle ranker. Qianlong mærke og fra perioden 1736–1795. H. 13 cm.
10 stk LED Lamper til opsætning ,ubrugte i kasser
Ta´tøjs bestik 15 stk. kartoffelske + 15 stk Sauceske + 13 stk. kagespade + 9 sæt Salatbestik + 5 stk. lagkagekniv + 21 stk. Steggaffel
Släpkärra Reko trailer CO 3000-400B Årsmodell 2006 Påkört vänster sida Senast godkända besiktning 23-09-27 Besiktigas nästa gång 25-08-31 Längd 5600mm Bredd 2410mm Tjänstevikt 680kg Max lastvikt 2320kg Total vikt 3000kg 2st hjulaxlar Axel avstånd 740mm Bakre överhäng 1500mm Lastutrymmets längd 4000mm
Bobcat E10 - Minigravemaskine / mini excavator 1,1 ton
BUDT 44500,- DKK
4 stk stole med metalstel
Grydesæt, 8 dele, også til induktion. Gryder: 16cm/2.1L, 18 cm/3L, 20 cm/4L samt 24 cm/6.6L. Ubrugte inkl. Låg
- Bemærk det lave timetal. - Kører- og bruges alle dage. Står indendørs når den ikke bruge Valtra S353 - 10,3 ton
BUDT 413000,- DKK
Varebil Citroen Berlingo bluehdi 100 L1 Proffline Fartpilot Elruder Aircondition Navigation Alle service Revnet frontrude Registrerings attest medfølger