Lukker 28/11-2024 07:27:00
- Bemærk det lave timetal. - Kører- og bruges alle dage. Står indendørs når den ikke bruge Valtra S353 - 10,3 ton
BUDT 413000,- DKK
FN mv. Diverse i 4 flyttekasser med mange album samt lidt løst. Bør ses. [ ** * ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
I. L. Jensen, skole, 19. årh. Opstilling med snerler og en nældens takvinge. Sign. I. R. 1841. Olie på lærred. 26×34. Proveniens: Bruun Rasmussen auktion 741, 2007 nr. 601.
1 stk trailer/støbeplader, ru-blank. Mål 1500X3000X15 mm. Ubrugt.
Diamantring af 18 kt. guld prydet med fem brillantslebne diamanter på i alt ca. 0.64 ct. Farve: E. Klarhed: VVS2. Vægt ca. 3,5 g. B. 5 mm. Str. 52.
Står i 6230 Rødekro. Kompressor - Model BY250KF. På hjul. Brugt og ok stand. Fungerer. Fra byggevirksomhed. +MOMS
BUDT 325,- DKK
160 pakker støvmasker m. ventil, Granberg á 10 stk. (ubrugt)
Arne Jacobsen (f. København 1902, d. sst. 1971) “Myren”. Et sæt på seks stole med stel af metal. Sæde samt ryg af hvidlakeret krydsfiner. Model 3101. Formgivet 1952. Udført og mærket hos Fritz Hansen. (6) Fire løse hynder, betrukket med sort skind medfølger.
7 stk. spejle 70x120cm med LED lys og frosted kant. Ubrugt.
Funktionsdygtig. 30cfm / 5.5kw 152kg 7.5bar 1440rpm
Årgang: 1996Mål: B: 370 cm
Slamsugeren bruges dagligt og fungere som den skal. Der er lige lavet service og den er blevet inspiceret. Den er udstyret med 2 kamre variabel tank på i alt 8.000 liter fordelt på slam og på vand. derud over er der monteret en ekstra 1.600 liters vandtan Scania P340 - 2 kamre / 2 Champers
BUDT 193000,- DKK