Lukker 24/11-2024 18:37:00
Royal Swiss Raclette 1200 - 1400W. til 8 personer. Med grill og sten, samt raclette skeer og skåle. Den perfekte samling omkring et hyggeligt måltid. Ubrugt og i original emballage. + MOMS
Danmark. Kasse med årsmapper inkl. 1969 og til ca. år 2000. Desuden souvenirmapper, 4-blokke og lidt hæfter. Høj pålydende værdi. [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
2 hydr. Cylinder ubrugt
Gulvlampe gulvlampe LED Halo design, messing farvet. Stang defekt, ridser på fod. Ubrugt.
Zacharias Heinesen (f. Tórshavn 1936) Landskab. Sign. Zacharias Heinesen 14. Akvarel på papir. 43×58. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
VAREBIL, TOYOTA RAV 4 2,2 D-4D D-CAT VAN. 1st. Indreg: 14-06-2007. Synet: 01-08-2023. Km-tæller viser: 249652.
BUDT 3500,- DKK
SKRALDESTROP, 10 mtr x 5 tons. Kasse med 10 stk.
10 stk Bøjlestativer foldbar med ca. 300 træbøjler, alt samlet på praktisk transportvogn
Dronning Margrethe II gravør tegning nummer 485 ud af oplaget på 500. ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Med lukket kabine. 35 og 50 cm skovl - samt planerskovl. 4-cylindret Kubota motor. Ingen særlige skrammer på glasset. Starter og fungerer som den skal under gennemgangen.
Hvid kartoffelskål 23cm. 13 stk. + 6 stk. Gratinfade 35x21cm.