Lukker 28/11-2024 18:00:00
Hvid kartoffelskål 23cm. 13 stk. + 6 stk. Gratinfade 35x21cm.
- For 22-30 ton - CW45 ABC 170 cm / 2,5m3 - For 22-30 ton - CW45 S
BUDT 13500,- DKK
Funktionsdygtig. Starter og kører. 7bar Deutz motor: f3m 2011, 36kw Rpm: 2750
TERMOSOKKER, 24 par.
Sven Dalsgaard (f. Randers 1914, d. sst. 1999) “Veninden Rosa”, 1990. Sign. på bagsiden med titel og datering. Mixed media på krydsfinér. 80×70. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Kokkekniv, 21 cm knivblad, udført i 67 lags Japansk Damaskus stål. Super skarp og holdbar. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfte af pakkatræ. Ubrugt i gaveæske. Modelfoto
Gucci “Joy” taske af brunt monogram kanvas med hvide lakeret læderbesætninger, gyldne beslag, to hanke, et rum med hægtelukning, en indvendig lynlås lomme og mørkebrunt stof for. H. 30 x B. 36 x D. 10 cm.
1 motor 0,55KW
Hydraulisk hæve og sænkning af hjul til klippehøjde. Spearhead Multicut 3000
BUDT 10250,- DKK
5 stk fejemaskiner 3 stk Ferrari 1 stk bertolini 1 stk bcs Alle defekte 1 stk saltvogn epoke
16 liters akku-rygsprøjte, Trolla (ubrugt)
Paravent bestående af tre fløje, delvis dekoreret med lak 'en chinoiserie', antagelig Frankrig, 19. årh.s slutning. Hver fløj 158×49 cm.