Lukker 24/11-2024 18:39:00
2 stk. skruenøglesæt med mange dele. Ubrugt.
5 stk Make up gave sæt med 50 dele make up og spejl I hver ,ubrugt I kasse
Børge Mogensen (f. Aalborg 1914, d. Gentofte 1972) Henrik Vibskov (f. 1972) “No. 1 - The Fringy Edition”. Et par lænestole med ben af røget eg, betrukket med flerfarvet uld og hestedækken. Udført hos Fredericia Furniture, 2015. (2)
1937. Schultz. 10 øre, 70 øre og 1 kr. 3 pæne postfriske helark. [ 15,17,18 ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
3 stk krøllejern, ubrugte i kasser
72 "Original" lysglas
Verner Panton (f. Gamtofte 1926, d. 1998) “Pantonova - Concave”. Lænestol med stel af stål, løs hynde med brunt skind. Designet 1971. Udført hos Montana.
CANBUS dignose scanner OBD2. Finder og kan slette fejlkoder mv. Ubrugt.
Eckhardt Johnsen (f. Göttingen 1911, d. 1955) Landskab. Sign. Eckhardt. Olie på lærred. 65×78. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Et par diamantørestikker af 18 kt. guld og hvidguld i form af blomst hver prydet med talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 0.50 ct. Farve: H. Klarhed: VS. Samlet vægt ca. 11,5 g. B. 16 mm. L. 28 mm. (2)
2 forskellige mål: 10 styk Isover 1,2 x 3 meter - og 27 styk Rockwool 1 x 3 meter, 13 styk af dem er helt nye og aldrig brug Rockwool Vintermåtter - Både Rockwool og Isover