Lukker 28/11-2024 19:00:00
CANBUS dignose scanner OBD2. Finder og kan slette fejlkoder mv. Ubrugt.
6 bts. Château Canon, Saint-Emilion 1. Grand Cru Classé 2017 A (hf/in). Owc. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
BUSKRYDDER/GRÆSTRIMMER inkl. 2 stk. 24 Volt/3 Ah batterier og lader. Med teleskopskaft, savklinge samt metal og plast trimmerblade. Ubrugt.
Læderforklæde i lækkert læder med stor lomme midtpå. Sort farve. Ubrugt
KG Master Cooler, airconditioner, kan anvendes ude og inde. 220-240 v.
- 83.074 kilometer stand. Hydrema 906 B
BUDT 105500,- DKK
Fransk maler, 18. årh. Portræt af en herre med lavendelfarvet brokadejakke. Usigneret. Olie på lærred. 81,5×63. Proveniens: Bruun Rasmussen auktion 790, 2006 nr. 1392.
ALUKAR, 1200x800 mm. Vægt 65 kg.
4 stk. massagepuder til nakke eller ben. Ubrugt.
14 stk Ståborde Ø 80 cm H 107 cm, der medfølger midter rør så bordene kan ændres til Cafeborde H 77 cm, der medfølger sorte strech duge
FAURBO. Stjernestempel (Taarbæk-type) på brev med 4 sk. grå/rød. Pragtkvalitet [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×