Lukker 24/11-2024 18:46:00
Blå Royal Swiss Støvsuger 2 i 1. 600 W. VC802-3. 0,8 liter. Ubrugt og i original emballge. +MOMS
Står i 6230 Rødekro. Plast drej/kip vindue, som måler B: 130 x H: 156,4 cm. D: 9 cm. Brugt og ok stand. Fungerer. Fra byggevirksomhed. +MOMS
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk ABC 300 X 1 ABC 300 X 1000
BUDT 7750,- DKK
2,7m kost til lille gummihjulslæsser. Børsterne på kosten trænger snart til, at udskifte Bema Bema 35 Dual - Hydraulisk drevet/hydraulic driven
Johan Erik Lindh, tilskrevet (f. 1793, d. 1865) Et par ovale portrætter. Usignerede. Olie på lærred. Hver 70×57. (2) Konserveringsrapport fra Fælleskonserveringen fra 2001 medfølger.
Danmark. 1875. Usædvanligt parti 5 øre rød/blå med i alt 226 stk. Alle med ét stempel og i fin kvalitet, alle 4 tryk repræsenteret. AFA ca. 147.000 [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Nyt indføringskabel. Cirka 75 meter. Stål kabeltromle medfølge ABC 75 m Kabel - 5 leder
Dartskive. Inkl. 6 pile og tilbehør. Ubrugt
Dvs. udvendige skruer 3-6 mm i ass længder. 43 æsker, samlet 7500 skruer
Flot ny trailer med rampe. Kasse til opbevaring foran. Lorries TMP 2700 - Lasteevne / Capacity 2.033 kg
BUDT 18750,- DKK
H. A. Brendekilde (f. Brændekilde 1857, d. Jyllinge 1942) Parti fra bakkerne ved Næstved en sommerdag. Sign. H. A. Brendekilde. Olie på lærred. 48×71.