Lukker 28/11-2024 19:00:00
45,9kg. 995x398x740 mm.
Afhentes: 6823 Ansager. + salær og moms. (via Google Maps)
Louis Vuitton “Noe” taske af blåt Epi læder med gyldne beslag, justerbar skulderstrop, et rum med snorelukning og blåt ruskindsfor. H. 34 x B. 28 x D. 19 cm. 1995.
Røremaskine til maling eller mørtel, ubrugt
5 stk metal dåser fra Nostalgic art, ubrugte
1 bt. Sal. Hermitage-Rochefine, Jaboulet-Vercherre 1986 A (hf/in). Owc.
24 Gavesæt i golftema
Holger Lübbers (f. København 1850, d. sst. 1931) Marine med sejlskibe. Sign. H. Lübbers. Olie på lærred. 27×41.
Mogens Vantore (f. København 1895, d. Helsinge 1977) Opstilling med blomster. Sign. Vantore. Olie på lærred. 89×69. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Dobbeltkapslet lommeur af 14 kt. guld. Ref. 217898. Mekanisk værk med kroneoptræk. Støvkapsel af metal. Ø 29 mm. Kæde af 14 kt. guld medfølger. Samlet vægt ca. 40 g.
1 stk Partytelt 6 x 9 meter, med stel i kraftig alu. Profiler, dugen er stærk, vind- og vandtæt, der medfølger certifikat på teltet 7-2025
6 stk Batteri Lanterner H 43 cm
Haglgevær side by side, Armas Ego Eibar Royal S/S nr. 88866. Kal. 12/70. Løbslængde 66 cm. Totallængde 109 cm.
Div. Elektronik