Lukker 02/12-2024 19:44:00
Holger Lübbers (f. København 1850, d. sst. 1931) Marine med sejlskibe. Sign. H. Lübbers. Olie på lærred. 27×41.
Chanel “Classic Double Flap” taske af quiltet sort læder med gyldne beslag, dobbet lædehank, CC drejelås, en udvendig baglomme, et rum med fire indvendige lommer og bordeaux læderfor. H. 16 x B. 27 x D. 7 cm. 1996–1997. Carte d'authenticité medfølger.
1875. 4 øre, 51.tryk. Pladning med 129 forskellige positioner fra A- og B-arket repræsenteret. Pæn kvalitet. Der medfølger over 90 dubletter. Ex. Lasse Nielsen [ 23 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Cream 27 x 27 x 26 cm, 1 Ks
Finn Pedersen (f. Klemensker 1944, d. 2014) Uden titel. Sign. på bagsiden. Akryl på lærred. 100×81. Uindrammet. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
2 stk nye betonbor Ø 63 + 65 mm. L 400 mm + lille brandslukker + 2 fejeblad
LED lampe 100W 6500K. 220V. IP65. Med beslag til montering.
Ac-Delco boreskruemaskine, polermaskine, vinkelskralder 1/4 og 3/8, bitsslagskruemaskine, slagnøgle, lommelygte, 2 batterier og lader.
Redskabsbærer med feje/suge anlæg, to koste, sne plov (beslag knækket) og kasse til saltsprede Vitra 2037
BUDT 57500,- DKK
36 stk. puslespil, Hape á 150 brikker (ubrugt)
Står i 6230 Rødekro. 2 kasser Hilti 3000 GX-WF 70x2.8 RD 34. Ubrugt. Fra byggevirksomhed. +MOMS
3 stk Lyskæder 20 mtr. Alle med farvede pærer