Lukker 28/11-2024 19:00:00
Afhentes: 6823 Ansager. + salær og moms. (via Google Maps)
414940 og 414939 inklusive et grusflak, avbildet
Ca. 27 stk Ølglas på fod - 48 cl. + 1 stk vaskebakke rumdelte for 25 glas, af god kvalitet
80 stk Aroma Middagstallerkener 26 x 26 cm
England. Victoria. 17 gamle auktionslots med ubrugte mærker [ * ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
6 dele CE godkendt træ legetøj, ubrugt
WV Transporter 1,9Tdi Van. Årgang 2009. Med partikelfilter. Med anhængertræk 1875Kg. Motor 102HK (75Kw). Sidste syn 17/10 2022. Bilen starter og kører godt.
2 stk Kunstige Citrontræer
Holger Lübbers (f. København 1850, d. sst. 1931) Marine med sejlskibe. Sign. H. Lübbers. Olie på lærred. 27×41.
Canbus dignose scanner OBD2. Finder og kan slette fejlkoder mv. Ubrugt
136 visninger
Hartmann's Diamantring af platin prydet med square smaragdslebet diamant på ca. 0.28 ct. og tre brillantslebne champagne farvede diamanter på i alt ca. 0.01 ct. på inderside af ringskinne. Farve: F-G. Klarhed: VS-SI. Vægt ca. 8,5 g. B. 4 mm. Str. 56. Hartmann's certifikat nr. 33004 og kvittering nr. 45195 medfølger. Diamanter på indersiden af ringskinnen er klarhed SI.