Lukker 24/11-2024 19:22:00
Står i 6230 Rødekro. Udlevering er tirssdag d. 26. november mellem 15.00 - 17.00. Adresse tilsendes, efter faktura er betalt. Sikr dig, at alt stemmer overens med billede og tekst, når du afhenter.
80 stk Aroma Middagstallerkener 26 x 26 cm
Republikken Rom, Marcus Antonius og Octavian, Denar, Ephesus, 41 f.Kr., 3,84 g, Cr. 517/2 Ex. Professor Niels Hannestad
Gucci Taske af sort monogram kanvas med sorte læderbesætninger, gyldne beslag, kort hank, et rum med en indvendig lynlås lomme og sort stof for. H. 21–29 x B. 30 x D. 9 cm.
1905. Chr. IX, 25 øre sepiabrun. Pos. 53, 91 og 92. 3 positionsbestemte mærker. [ 49 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Rustfri hydraulisk drevet snegl egnet til såsæd og gødnin ABC 5m
Poul Kjærholm (f. Østervrå 1929, d. Hillerød 1980) “PK 22”. Et par lænestole af stål. Sæde og ryg betrukket med rødt skind. Formgivet 1955. Udført og mærket hos Fritz Hansen, 1987. (2)
BUDT 10500,- DKK
Rundt borde træ ø 120cm. 2 stk. + bord 80x120cm træ 2 stk. + borde 60x122 cm i plast 5 stk.
Kazumi Amano (f. 1927, d. 2001) “Adapter”, 1973. Sign. Kazumi Amano 20/30 med titel og datering. Mixed media multiple. 61,5×25×25.
Borsæt, HSS, 170 dele i kuffert. Ubrugt
Balenciaga “Papier Flap Tote” af sort læder med gyldne beslag, to hanke, en udvendig lynlås lomme og et rum med en indvendig lomme. H. 38 x B. 52 x D. 21 cm.