Lukker 28/11-2024 19:00:00
Borsæt, HSS, 170 dele i kuffert. Ubrugt
Afhentes: 6823 Ansager. + salær og moms. (via Google Maps)
170 stk betonfliser 5x25x50cm. Ubrugt på 7 paller.
2 bts. Vosne-Romanee “Les Malconsorts”, Domaine du Clos Frantin, Albert Bichot 2016 A (hf/in).
Div. jetkobling ass størrelse
9 stk. sten vinduesplader 20x300x1330mm. Ubrugt
Toilet armstøtte, pressalit. Ubrugt.
1934. Karavel, 25 øre, brun på NORDISK REJSEPAS ann. AARHUS 9.7.34 [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Charles Grimard, workshop of Signeret Fransk bogskab af mahogni med beslag af forgyldt bronze. Lås sign. Grimard Fabt, d'Ebénisterie d'Arts, R de Charonne, 5. Paris. Ca. 1900. H. 250. B. 152. D. 53.
Royal Copenhagen Tre armringe af porcelæn hver prydet hver med blåt motiv. Indvendig diam: 6,2–6,6 cm. (3) Æske medfølger.
4 stk. 20" alufælge til Audi med 295/40 R20 dæk på. Dæk trænger til udskiftning. Men fælgene er pæne. Trænger til rengøring. Audi Fælge med 295/40 R20 - 4 stk.
Bålfad Ø 60 cm. Samt postkasse. Ubrugt