Lukker 24/11-2024 19:00:00
Står i 6230 Rødekro. Plast indgangsparti med dør. Måler 251,5 x 130,5 cm. Alu. skinne i bunden. Mangler en liste og en lås. Brugt og ok stand. Fungerer. Fra byggevirksomhed. +MOMS
Paravent bestående af tre fløje, delvis dekoreret med lak 'en chinoiserie', antagelig Frankrig, 19. årh.s slutning. Hver fløj 158×49 cm.
PANDETERMOMETER, måler temperatur på et sekund. Ubrugt
26 stk Smørrebrødsstativer + 14 stk Menukortholdere + ca. 50 stk Flødekander + ca. 35 stk Sukkerskåle samt div. vaser
9 stk. sten vinduesplader 20x300x1330mm. Ubrugt
DÆK/FÆLGE. Continental/Goodyear str. 205/65 R16. I alt 4 stk.
1 bt. Château Cheval Blanc, 1. Grand Cru Classé A 1964 C (ms). We are proud to present this lot as part of a collection sourced from a natural Scandinavian cellar with high humidity. Gathered over several decades and vintages going all the way back to the memorabel harvest of 1947 in Bordeaux.
Badeværelse underskab, Svedberg intro plan, galvaniseret metal sort. Bredde 45 cm dybde 35. højde 50 cm. Små skrammer kan forekomme. Ubrugt.
1 bt. Mg. Château Talbot, Saint - Julien. 4. Cru Classé 2020 A (hf/in).
Danmark. Parti i kasse med diverse album inkl. lidt helark samt lidt udland. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
18 stk. krokketspil + 4 stk. petanquespil (ubrugt)
Stort sæt HSS bor med 220 stk i praktisk kuffert.
Mercedes Benz Econic 1830 L 4x2 Driv Gaskraft N-gas. Indreg 11.04.2016. Km. stand 43.000. Køreklar min. vægt 9200 kg. Totalvægt 18000 kg. 7.7 liters motor. 6 cyl. 302 HK 222 KW. Automatik gear. 2 trækkende aksler. Motor slagvolumen 7698.