Lukker 24/11-2024 19:12:00
Står i 6230 Rødekro. 2 kasser Hilti 3000 GX-WF 70x2.8 RD 34. Ubrugt. Fra byggevirksomhed. +MOMS
Mål: 200x100 cm
BUDT 175,- DKK
2 ubrugte betjeningsventiler
Usigneret Katanaklinge i Shirasaya med Koshirae og papirer med tidlig Edo klinge 62 cm. lang med tydelig Hamon og to huller i anglen. Grebet beviklet med sort bånd med Mokko Gata Tsuba og sortlakeret skede.
48 stk Banquet stole sort betræk med guld prikker, kraftig polstret i sæde og ryg, Stabelbar
Kay Bojesen (f. København 1886, d. Gentofte 1958) Stor abefigur af patineret teak og limbatræ. Bevægeligt hoved, arme og ben. Udført hos Kay Bojesen. Ej stemplet. H. 48.
Købt fra ny af nuværrende ejer i 2016. With rotor tilt and 3 bucket Kobelco SK35SR-5 - Minigravemaskine / mini excavator 4 ton - Video!
BUDT 115000,- DKK
BUDT 5750,- DKK
- Floating dredger med 20-30 meter gravedybde - Er stadig i drift. - Har flere gange i sin levetid været skilt ad og transporteret på 10 lastbiler med udtrækstrailere. Sælger er behjælpelig med instruktion i adskillelse for transport. - Hvis køber montere en længere stålwire, kan den grave endnu dybere. Mohr & Federhaff MBA110 - Flyde gravemaskine / Floading dreger
BUDT 306000,- DKK
26 stk. JUST vægdekoration i Dansk design
2 stk sømpistoler 40 og 60 mm, i kuffert, ubrugt
ARBEJDSBORD, BLIKA, 2 mtr med skuffe.