Lukker 26/11-2024 07:42:00
Købt fra ny af nuværrende ejer i 2016. With rotor tilt and 3 bucket Kobelco SK35SR-5 - Minigravemaskine / mini excavator 4 ton - Video!
BUDT 115000,- DKK
TIPKASSE / TIP CONTAINER.
EMA GL 1600 Traktor Palle lift. Liftkapacitet 1600KG. Løftehøjde ca. 110cm.
Engcon EC 30 - Fullt fungerande - Redskapsfäste B27 - 2 slangs hydraulik med elkontakt - 2 extra hydraulik uttag för olika redskap - Rekomenderad maskinvikt: 22-32 ton - Mått och vikt - Bredd ca: 950 mm - Höjd ca: 1400 mm - Längd ca 1100 mm - Vikt: Ca 900 kg - Läs gärna bifogad pdf över likvärdig produkt Lasthjälp: I överenskommelse med säljaren kan lasthjälp finnas
1 bt. Syrah Réservé, Chateau de Fonsalette, Cotes du Rhone 2006 A (hf/in). Sourced from an excellent private cellar
Tre små vaser af glas, dekorerede i emaljefarver med træer i henholdsvis sommer- og vinterlandskaber, samt en med mølle. Én utydeligt sign. Antagelig ca. 1900. H. 7,5 cm. (3)
OMKLÆDNINGSSKAB med 3 rum.
1 bt. Château Latour, Pauillac. 1. Cru Classé 1955 B/C (us). We are proud to present this lot as part of a collection sourced from a natural Scandinavian cellar with high humidity. Gathered over several decades and vintages going all the way back to the memorable harvest of 1947 in Bordeaux.
Monaco. 1885–2000. Samling i 5 indstiksbøger inkl. bedre værdier og sæt. En del samlet i både stemplet og **/* kvalitet. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Et par solitaire diamantørestikker af 18 kt. hvidguld hver prydet med brillantslebet diamant på i alt ca. 0.63 ct. Farve: G-H. Klarhed: SI. B. 5 mm. (2)
360 par handsker, Stenso GFL+P Butterfly i str. 8-9-10 (ubrugt)