Junior Gas og Iltsæt med ny vogn, nye og fyldte flasker, ny slange, ekstra skærebrænder ny,
Ruben Svart Solitaire diamantring af 14 kt. hvidguld prydet med brillantslebet diamant på ca. 1.25 ct. Farve: H. Klarhed: VS. B. 8 mm. Str. 52.
Smuk sølvring med sort Onyx sten, regulerbar
Antikt Heriz tæppe, Nordvest Persien. Stiliseret medaljondesign med stor dekorativ udstråling. Ca. 1900. 490×325.
Hitachi/Hikoki slagskruemaskine med 2x 5ah batterie og lader model DV18DD ubrugt
Bolt med stjerne M 6 x 25, 250 stk.
- For 2,5-5 ton - S4 ABC 150 cm - For 2,5-5 ton - S40
VANDSLANGERULLE, 20 meter med automatisk oprul. Ubrugt.
- Bemærk har kun 1.050 timer. - God skovlpakk Case CX 26B - Minigravemaskine / mini excavator 2,7 ton
BUDT 121500,- DKK
Dansk maler, ca. 1800 Portræt af en herre i hvid vest og halsklud og brun jakke. Usigneret. Olie på lærred. 65×54. Ovalt.
Overfræser, 2000 watt. Med 6 og 8 mm indsats. Leveres med 12 stk. fræsejernssæt. Ubrugt
"Flott" søjleboremaskine med justerbar hastighed
ØKSE, 2 stk.