Lukker 26/11-2024 10:00:00
- For 2,5-5 ton - S4 ABC 150 cm - For 2,5-5 ton - S40
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Kel-Berg Tip trai Kel-Berg Tip trailer
BUDT 36500,- DKK
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk JCB 437HT T4 - 15 JCB 437HT T4 - 15 ton
BUDT 151000,- DKK
1913. Chr. X, 10 øre, rød. Mærke fra FRIMÆRKERULLE på brevkort fra firmaet Thomas B. Thrige“ i Odense der havde en automatisk frimærkepåsætningsmaskine. Arkivhuller forneden på kortet [ 69 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 290,- DKK
Står i 6230 Rødekro. Master diesel kanon. Til stik. Brugt og ok stand. Fungerer. Fra byggevirksomhed. +MOMS
Ca. 50 stk. div. håndklæder 50x90 cm. - 44x75 cm.
Ca. 90 stk Hamlet Dessert glas
BUDT 9000,- DKK
Ukrudtsbørsten AS 50 WeedHex fjerner ukrudt langs kanter, vægge og på flader. Den særlige egenskab er det lukkede børstesystem, som forhindrer stenslag, f.eks. på parkerede biler. Takket være den integrerede opsamlingspose er der ikke behov for efterfejning. www.as-motor.de" Opsamler mangler.
Træningsmaskine, Technogym, stand ukendt