1 stk. Leitmotiv "Just married" lampe (UBRUGT)
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Grimme SE150-60 Hylleb Grimme SE150-60 Hylleberg
BUDT 156000,- DKK
Hermès “Picotin Lucky Daisy” taske af lyserødt Swift læder prydet med blomstermotiv, sølvfarvede beslag, to hanke og et rum. Hængelås med nøgle medfølger. H. Original dustbag, dustbag til hængelås og authenticitetskort fra BrandCo Paris medfølger.
BUDT 23000,- DKK
Køletrailer med god isoleret kølekasse. Lift Zepro ZHD 250-155 og kølemaskine virker, trænger til servic Ackermann Fahrzeugbau Refrigerated trailer 136/7G - Carrier Maxima 1000 cooler box
BUDT 17000,- DKK
3 stk Knivsliber , ubrugt i kasse
4 stk. div. cykler (stand ukendt)
Bucherer Complications af guldbelagt stål og stål, Ref. 8522/23. Quartz værk med månefase og dag- og datovisning. Brun læderrem med c-spænde af guldbelagt stål. Ø 35 mm. 1991 Klarlund pung, certifikat og manual medfølger.
Jolly Prismærker med etiketter, TagEasy, 2 m Målebånd, m.m.
2 ubrugte cylindre 50x30 total 385mm
Eva Stæhr-Nielsen (f. Frederiksberg 1911, d. 1976) Krukke af chamottestentøj modelleret i oval form og med delvis indridset dekor. Dekoreret med brungrøn glasur. Sign. E.ST.N. Udført og stemplet hos Saxbo, Denmark. Udført 1950–1968. H. maks. 18. B. 20,5. L. 22.
BUDT 1650,- DKK
Bobcat E10 - Minigravemaskine / mini excavator 1,1 ton
BUDT 44500,- DKK
6,0m arm og 5,8m bomog 2 løftecylindre fra en Caterpillar 325L. Over-fladerust forefindes, men er ellers i god stand. Caterpillar 325L - 6,0m arm og 5,8m bom / 6,0m stick and 5,8m bom