8 stk Yoke Anchor Point, drejbar 360 grader, M42, 15,6 T.
124 stk. plast-kopper
Mandela armring af 18 kt. rosaguld. Vægt ca. 54 g. B. 10 mm. L. ca. 19 cm. Stemplet nr. 7/466. Certifikat og original æske medfølger. Limited edition. Nr. 7.
VAREBIL, VOLKSWAGEN TRANSPORTER 2.0 TDI BMT 150 KASSEVOGN LANG DSG. 1st. Indreg: 24-11-2020. Synet: 10-10-2024. Km-tæller viser: 478500.
BUDT 25000,- DKK
1 bt. Chablis Grand Cru “Les Clos”, Domaine Dauvissat 1997 A (hf/in).
BUDT 1900,- DKK
5 sæt sengetøj, ubrugt
- Kun 4600 timer. - Venstre foraksel er nyrenoveret. Volvo A25 G - Kun 4600 timer / Only 4600 hours!
BUDT 1000500,- DKK
144 pakker hårnåle á 24 stk. (ubrugt)
19 visninger
BUDT 275,- DKK
Ikon fremstillende Kristus Pantokrater. Tempera på træ. Forsænket billedflade, Kovtjeg. 19. årh. 31×27.
"Sølv" dækketallerkener m/mønster ca. 115 stk.
Anton Thorenfeld (f. Svendborg 1839, d. København 1907) En grusvej omkranset af buske. Sign. monogram. Olie på lærred. 22×30.