Beslag til 3 punkts ophæng, med 2 arme for redskab og andet, 67,5 cm mellem arme.
2 ubrugte betjeningsventiler
4 stk. original raderinger af bl.a. C. Wedderkopp m.m. fra omkring 1920'erne. Danske motiver. Alle i rammer. Fremstår i fin stand. MOMSFRI
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk New Holland 30 X - 30" Skærebord med v New Holland 30 X - 30" Skærebord med vogn
BUDT 31000,- DKK
ALU FÆLGE / DÆK. 4 stk. Goodyear str. 235/50 R 20. Passer til Mazda.
Holger Lübbers (f. København 1850, d. sst. 1931) Marine med sejlskibe. Sign. H. Lübbers. Olie på lærred. 27×41.
VÆGHOLDER til knive, magnetisk udført i ahorntræ. Skruer og dobbeltklæbende tape fra 3M medfølger, str. 40 x 6,5 x 2 cm. Ubrugt, modelfoto.
DVR til bil mv. Optager i Full HD og tager billeder op til 12 Mp. Med indbygget batteri og lader til cigarettænder. Ubrugt
LÆDERFORKLÆDE i lækkert læder med stor lomme midtpå. Sort farve. Ubrugt
1 bt. Mg. Barolo Riserva “Monfortino”, Giacomo Conterno 2013 A (hf/in). Owc.
27 dunke Detergente Desodorizante Biologico á 10 liter (ubrugt)
Udendøres væglamper 3 stk. Philips BRIDGE 1xE27/15W/230V IP44. Bredde 10 cm Højde 21 cm. Ubrugt