Maxil lift med 4 arme og kontrolboks, 2500 kg, standen er ukendt
Kazumi Amano (f. 1927, d. 2001) “Adapter”, 1973. Sign. Kazumi Amano 20/30 med titel og datering. Mixed media multiple. 61,5×25×25.
En samling årsfigurer af porcelæn i form af dyreunger, dekorerede i underglasurfarver, bestående af 1992–2004. Limited edition. B&G. H. 3,5–12. (13)
Fin og vedligeholdt maskine, der netop har fået lavet 1500 timers service. Motoren er EPA godkendt og maskinen må derfor arbejde både i Amerika/USA og i Europa (se vedhæftede PDF dokumentation for EPA) . Kassetten til bore-rør er fyldt op med rør. På serienummerpladen er der skrevet "Date of manufacturing 09/2022" og "Model Year 202 Vermeer D23X30III - Motor EPA / Engine EPA
BUDT 1318000,- DKK
47 stjernegreb 8 x 20 rustfri bolt
Perlehalskæde prydet med talrige hvide kulturperler og lås af 14 kt. guld. Perlediam. ca. 7 mm. L. 86 cm.
- Bemærk - der mangler nogle fjedertænder / gåsefødder. Kongskilde 4 m - Vibro Flex gåsefødder
Soundbox 8´´ – LED-lys og Mikrofon perfekt til karaoke, ubrugt i kasse
BUDT 91500,- DKK
14 stk Serveringsbakker samt 4 stk Champagnekøler for 1 fl. + 10 stk Champagnekøler for 4 fl. Samt 4 stk Drinks- og vinkøler og 2 stk Isterninge glasspande
52 dunke håndrens á 3,8 liter m. pumpe (ubrugt)
Märke: BMW Modell: 523i A Årsmodell: 1999 Utrustning -Automat -Elhissar -AC osäker funktion -Stereo Besiktigad 2024-07-18 Förekommer repor och någon liten buckla. Bilen är i begagnat fungerande skick.
Kähler (d. 1900, Keramikværksted, Næstved) Bordlampe af stentøj dekoreret med transparent turkisblå glasur. Sign. HAK, stemplet Danmark og med utydelig nummerering. H. ekskl. fatning 35,5. H. inkl. skærmholder 54.