Lukker 28/11-2024 08:26:00
- Bemærk - der mangler nogle fjedertænder / gåsefødder. Kongskilde 4 m - Vibro Flex gåsefødder
Afhentes: Zone 3 Sønderjylland (via Google Maps)
SPRØJTEPISTOL til 220 volt, 1650 watt. Ubrugt.
Dansk møbeldesign Sminkestol med ben af elm, betrukket med lyst imiteret lammeskind. 1940'erne.
Canvas-tryk, måler 80 x 120cm Butikspris 399,95kr - 899,95kr - skov
Gallakjole fra ophørt butik str: 42 vejl pris 1000kr , ubrugt
Vintage 7 dele. Kikkert Telemax 2 (7x50 124-1000). Polaris radio, Sony radio, 2 cigaret ituier samt lommelærke. Brugt. Fra dødsbo, salg for advokat. MOMSFRI
2 sæt Earbuds i hvid farve. Bluetooth med indbygget mikrofon. Æske med indbygget batteri til opladning medfølger. Ubrugt
Carl Holsøe (f. Aarhus 1863, d. Asserbo 1935) Interiør med mor og barn ved morgenbordet. Sign. C. Holsøe. Olie på lærred. 68×82. Med et stempel fra Winkel & Magnussen på blændrammen.
16 stk planker af lærk, douglas, fyr eller gran diverse dimensioner + 10 stk høvlede brædder. Ubrugt, har stået udenfor i længere tid.
Peter Abildgård Uden titel. Sign. A. Olie på lærred. 130×100.
12 bts. Château Branaire Ducru, Saint - Julien. 4. Cru Classé 2006 A (hf/in). Owc. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
Hele Verden. Parti i 3 flyttekasser med samlinger og lagerbøger med bl.a. postfrisk materiale mv. [ ** * ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Kan ikke bruges til transport. Kunne bruges til lager eller til læ for dyr. Taget holder vandet ude. ABC Veksellad- container - Håndlavet 10