VÆRKSTEDSVOGN, BLIKA, med skruestik.
BLUETOOTH UR/mobiltelefon m/SIM-kortlæser, sølvfarvet, touchskærm, håndfri funktion, SMS, telefonbog, skridttæller etc. Ubrugt.
Står i 6230 Rødekro. BMF kamsøm. 6,0 x 60 mm. 6 stk. uåbnet kasser med 250 stk. i hver. 1 kasser er der brugt af. Ubrugt. Fra byggevirksomhed. +MOMS
PLAST INVERTER. Ikke afprøvet.
H. Stern Diamanthalskæde af 18 kt. guld prydet med talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 0.31 ct. Farve: F-G. Klarhed: SI2. Samlet vægt ca. 34,5 g. B. 14 mm. Vedhæng B. 3 cm. L. inkl. øsken 4 cm. Halskæde L. ca. 44 cm. (2) Vedhæng er aftageligt. Æske, certifikat og kvittering nr. 9042763 medfølger.
Hans Grohe indbygningsarmatur (ubrugt) + hovedbruser ø 160, slange + holder
5 kontor pavilloner som er sammenbygget. De kan enkeltvis transporteres på en blokvog ABC 5 Moduler
BUDT 50000,- DKK
1875. 4 øre, 41.tryk. Pladning med 172 forskellige positioner fra A- og B-arket repræsenteret. Incl. pos. A69 med ISOLERET OMVENDT RAMME. Gennemgående flot kvalitet. Der medfølger over 900 dubletter incl. 2 stk. A69. Ex. Lasse Nielsen [ 23,23y ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Nils Erik Gjerdevik (f. Oslo 1962, d. København 2016) Uden titel. Sign. og dateret på bagsiden; Berlin 93. Olie på lærred. 50×60. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Bosch Borehammer + Bosch stiksav + kabelrulle