Lukker 22/11-2024 17:00:00
Gallakjole fra ophørt butik str: XS , ubrugt
DÆK/FÆLGE. 4 stk. Continental/Michelin str. 205/60 R16 - Passer bla til Ford Transit Connect, årg: 2019 samt 4 stk. NEXEN str. 215/70 R15. I alt 8 stk.
1843. ESTAFETTEBREV fra Roskilde til Selsøe 19.2.1843. Påtegnet “Pr. Estaf.”. Sjældent brev i LUX-kvalitet [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
22 hegn 25 klodser Samlebeslag 2 meter højde 3.50 bredde
Niels Reumert (f. Hellerup 1949) Ansigt. Sign. på bagsiden Niels Reumert 1976. Olie på lærred. 26×28. Uindrammet. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
MATRIALESKAB/VÆRKSTEDSSKAB med nøgle. 133. MÅL H192xB1000xD420 cm
Flot sølv armbånd med Zirkonia og emalje indsat.
Ringgaffelnøglesæt med 17 stk. i str. Fra 6 - 36 mm. Ubrugt
Læsse ramper 3,0 meter Typbo 31/22 Last 2200 kg.
Kokkekniv, 21 cm knivblad, udført i 67 lags Japansk Damaskus stål. Super skarp og holdbar. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfte i ebonywood. Ubrugt i gaveæske. Modelfoto
1 bt. Château Figeac, Saint-Émilion 1. Grand Cru Classé 1961 B (ts/us). 1 bt. Château Figeac, Saint-Émilion 1. Grand Cru Classé 1961 C (ms). Total 2 bts.
Bakblad för traktor - Nytt-oanvänt - Med avtagbara tänder - Trepunktsfäste - Bredd ca 182 cm Lasthjälp finns att tillgå efter tidsbokning
72 stk. håndklædekroge (ubrugt)