Lukker 22/11-2024 17:00:00
Gallakjole fra ophørt butik str: 38 r , ubrugt
Elradiator, Nobø NTL4N 10, topvarme 230V/1000W, uden termostat, længde 72,5 cm, højde 40 cm, dybde 9 cm, lille bule i forside, ikke afprøvet. Ubrugt
Har kun arbejdet 452 time Kramer 5050 - Vægt / weight 5 ton - Only 460 hours
BUDT 181000,- DKK
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Tuchel Plus P1 Tuchel Plus P1 260
Asger Jorn (f. Vejrum 1914, d. Århus 1973) Uden titel. Sign. Asger J. (utydelig datering). Akvarel på papir. Bladstørrelse 11×8. Proveniens: Faktura fra Henning Larsens Kunsthandel, Bredgade, København, medfølger på indramningens bagside. Proveniens: Privatsamling, Danmark. Antagelig erhvervet af nuværende ejer hos Bukowski's, Stockholm i september 1990. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Perle- og månestenssmykkesæt af 14 kt. guld bestående af et par øreclips hver prydet med cabochonslebet månesten og halskæde prydet med seks kulturperler og tre cabochonslebne månesten. Samlet vægt ca. 19,5 g. Perlediam. ca. 4 mm. Øreclips L. 18 mm. L. 41 cm. (3) Smykkevurdering fra Magnus Enna medfølger. 2014.
ubrugt udendørs ringeklokke
Nyt indføringskabel. Cirka 75 meter. Stål kabeltromle medfølge ABC 75 m Kabel - 5 leder
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Migatronic Mig 445 MK Migatronic Mig 445 MK III
Badeværelse undeskab Sanibell,mathvid, push-open låge. , str. 40 x40 x 23 cm. Ubrugt
20 splinemuffer for PTO
Står i 6740 Bramming. Lamper og armaturer, bl.a. Solar light, Thorn Arroslm mm. Ubrugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS