20 splinemuffer for PTO
Afløbsskål, Blucher trekantsafløb, justerbar afløb for hjørnemontering i beton- og klinkegulve, med sideindløb og lodret Ø110 mm udløb, med membranflange.Ubrugt.
Danmark. ca. 1915–1994. Marginalblok samling i 4 indstiksbøger med bedre og højt pålydende. [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Italisk/etruskisk sortfigureret kantharos med høje båndhanke, dekoreret i sort med pantere og palmetter, hanke med laubærblade. 5. årh. f. Kr. H. 10,5 cm. Proveniens: Dansk privatsamling. Erhvervet i 2016 fra Stockholms Auktionsverk.
GENERATOR, Benzin Generator, Kraftline KL-8500W. Ubrugt.
Brugt på en 20 tons gravemaskin ABC Grab - Til 18-22 ton gravemaskine / For 18-22 ton excavator
BUDT 17500,- DKK
Georg Jensen (f. Rådvad 1866, d. Hellerup 1935) Et par øreskruer af sølv. L. 4,9 cm. Georg Jensen 1933–1944. (2) Æske medfølger.
Knud Nielsen (f. Fredensborg 1916, d. Vindelev 2008) Komposition. Sign. Knud N 84. Olie på papir. Lysmål 17×12. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
DÆK/FÆLGE. Hankoook/Imperial str. 215/70 R15. I alt 4 stk.
2 stk foldebokse, kan siddes på og foldes sammen igen kan klare ca 125kg, ubrugte
Klapskovl m/ S80 ophæng til 40-50 ton gravemaskine. Vibco Klapskovl - Klapskovl m/ S80 ophæng til 40-50 ton gravemaskine
BUDT 28750,- DKK