Lukker 22/11-2024 17:20:00
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Claas QUADRANT 3200 Claas QUADRANT 3200 FC
BUDT 100500,- DKK
Stor knivblok i akacietræ med plads til 8 knive, strygestål mv. Leveres uden knive. Ubrugt. Modelfoto
1851. 4 RBS Ferslew. Plade I. PRAGTBREV fra Vejle til København med fint stumt stempel og 1 1/2-rings VEILE 18.5.1851 [ 1 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Greb til baderumsmøbler. 2 hvide 60 cm , 2 krom 40 cm. Ubrugte.
Frederik V, krone 1747 A, H 29B, S 16, 18,09 g - pæn, ældre toning.
Danmark. Breve. Lille samling med en del bedre breve/kort. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
ALU FÆLGE / VINTERDÆK. 4 stk. fælge / Hankook dæk str. 225/50 R 17.
Ken Denning (f. Sønderborg 1957) Uden titel, 1998. Sign. på bagsiden med datering. Olie på lærred. 90×96. Uindrammet. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
C. Hornung-Jensen (f. København 1882, d. sst. 1960) Parti fra Store Dyrehave, Hillerød. Sign. C. Hornung-Jensen 52. Olie på malepap. 24×33. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.