Lukker 25/11-2024 12:10:00
Afhentes: Alta, Norway (via Google Maps)
1 bt. Barolo “Tre Tine”, Giuseppe Rinaldi 2010 A (hf/in).
BUDT 1800,- DKK
1 bt. Dmg. Hermitage, “La Chapelle”, Paul Jaboulet 1998 A (hf/in). Owc.
Geringhoff RD800 FB Majsskærebord 8Rk. Skær bordet har sidst være i drift i 2022. Det er fuldt funktionsdygtigt . Hydraulisk sammenklappeligt. Transportbredde ca. 3.3 M. Vægt 2965 Kg. Årgang 2010 Model RD800 FB
ODENSE-SVENDBROG 11.6.80. Bureaustempel (stavefejl) på stor del af brevkort. Kund kendt brugt i én dag! [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
AFHENTNING: ONSDAG DEN 27-11-2024 FRA 10.00 TIL 17.00, Håndværkervej 2 - 6920 Videbæk.
Et par kandelabre af forgyldt bronze og grønbroget marmor, hver med stamme i form af kvinde med tre lysarme. Empire form. 20. årh. H. 44,5. (2)
Gucci Et par ørestikker af 18 kt. guld i form af logo. Samlet vægt ca. 1,5 g. B. 10 mm. (2)
Bakblad för traktor - Nytt-oanvänt - Med avtagbara tänder - Trepunktsfäste - Bredd ca 182 cm Lasthjälp finns att tillgå efter tidsbokning
Østrigsk design Et par væglamper af messing med justérbar skærm. Model 8738. Udført og mærket hos Hags. 1960'erne. H. 16. (2)
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk CP Kipbar planerskovl T 2 - For 1-2,5 ton - S30 fæste - CP Kipbar planerskovl T 2 - For 1-2,5 ton - S30 fæste - Ny!
Se vedhæftede brochure/specifikations-ark under fotografierne ! Leveres med ophængsplade efter ønske CW 45/55/70 - Engcon S80 https://www.youtube.com/watch?v=n614ZV0BNFY Rockwheel G55 - Til 45-55 t gravesmaskine / Drum cutter for 50-60 T excavator
BUDT 100250,- DKK
Ca. 240 ruller div. fiskeline á 100 meter (ubrugt)