Lukker 22/11-2024 17:30:00
85 par Børne strømper i ass farver/modeller i ser 31-34 ubrugte
Ludvig Chr. Møgelgaard (f. København 1873, d. 1928) Landskab i nærheden af Fredensborg. Sign. Ludv. M. Fredensborg 1917. Olie på lærred. 35×46.
CAMPINGVOGN, BEYERLAND. 1st. indreg. 09-06-2006. Totalvægt: 1300 kg. Køreklar vægt: 975 kg.
BUDT 5100,- DKK
50 stk EUR Paller i fornuftig stand
1983 Mercedes 300D automat 123-serie veteranbil rep objekt som starter og går greit. Motor og gir ser ut til å fungere ok. Endel rust, spesielt på dører. Se forøvrig bilder. For mer info, ta kontakt på mail [email protected]
Mål: 200x100 cm
4 stk Alu. Teleskop flagstænger H 4 meter med holder
Diamantarmbånd af 18 kt. hvidguld prydet med talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 2.55 ct. Farve: G-H. Klarhed: VVS-P. Vægt ca. 15,5 g. B. 5 mm. L. 18,3 cm. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
Vægholder til knive, magnetisk udført i ahorntræ. Skruer og dobbeltklæbende tape fra 3M medfølger, str. 40 x 6,5 x 2 cm. Ubrugt, modelfoto.
Meget fin Hydrema 922F, som er nyserviceret og meget velholdt. Walkie monteret. God overskuelig kabine. 6 cylinder 296 hk motor med mere kraft end standard. Ekstra stærke bagaksler og stor lyspakke. En maskine der skal opleves, fremstår utrolig velholdt. Kendt for sin stabillitet og lave brændstofsforbrug. Bagkamera. Lastaffjedring. Hydrema serviceaftale Hydrema 922 F - Meget flot og velkørende
BUDT 948500,- DKK
VAREBIL, MERCEDES-BENZ SPRINTER 316 CDI KSV A2 AUT. 1st. Indreg: 28-09-2018. Synet: 23-12-2022. Km-tæller viser: 418883.
6 bts. Barolo “Rocche”, Brovia 2010 A (hf/in). Oc.
BLUETOOTH UR/mobiltelefon m/SIM-kortlæser, sort, touchskærm, håndfri funktion, SMS, telefonbog, skridttæller etc. Ubrugt.