Lukker 22/11-2024 17:40:00
3 stk Knivsliber , ubrugt i kasse
Lav kilometerstand. Meget godt vedlikeholdt av eier. Har gått med serviceavtale på Volvo. Carrier Aggregat Supra 950x 2 sonet 2 sett hjul. Euro 5. Lav km stand. Eu Godkjent Juli 2024.
200W Kraftig LED Ufo-lampe med loft beslag til kædewire. 220V. Ubrugt.
DÆK/FÆLGE. 4 stk. Continental str. 205/65 R16C. Passer til bla. OPEL VIVARO 1,6 CDTi 125HK Kassevogn årg 2018.
Båtskrov utan Motor och drev och drivlina. Märke : Fjord Modell: 21 Årtal: okänt ca 70 talet Utrustning: Plotter Kompass Ekolod Spritkök Sovplatser Sittbrunn Brandsläckare Dynor Kapell Spritkök Ankare Ankarbox Badbrygga Badstege Skick: Begagnad, Skrovet är i fint skick. Anmärkning: Kapellet är slitet behöver en översyn Ingår ej Motor eller drev eller drivlina. Lasthjälp finns ej, måste ske med kranbil. Mer info se auktionsunderlaget för bilder och film. Frakt kan ordnas mot extra kostnad. Kranbil kan ordnas för att lastas på släp/trailer mot extra kostnad.
5 dele legetøj, ubrugt
Tre-radet perlearmbånd prydet med talrige kulturperler og diamantlås af 14 kt. hvidguld prydet med talrige brillantslebne diamanter. Vægt ca. 34 g. B. 20 mm. L. 19 cm. Æske medfølger. Test viser 17 kt. hvidguld.
1918. 27/10 øre, lilla. vm.III. Variant “Stor afstand mellem R og E”. Postfrisk. Sjældent mærke [ 89xz ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Akvarium. Ca. 300 liter. Med diverse udstyr. Heriblandt: pumpe, filter, mm. 100 x 40 cm. 45 cm i højde. Har stået længe, og trænger til en rengøring. Og der tages forbehold for fejl og mangler. MOMSFRI
VAREBIL, OPEL ZAFIRA FLEXIVAN 2,2. 1st. Indreg: 10-01-2007. Synet: 07-03-2023. Km-tæller viser: 252879. Bemærk: defekt motor.
1983mod.VOLVO BM 4400 HJULLASTER Fungerer greit Lekker litt fra løftesylider Sist serfisert 22-23 Se bilder!
Gallakjole fra ophørt butik str: 40 vejl pris 1200kr , ubrugt
1 bt. Château Haut Brion, Pessac-Léognan. 1. Cru Classé 1986