Lukker 22/11-2024 18:00:00
6 stk håndsyet læderfodbolde vejl. pris op til 299kr pr stk.( Modelfoto)
Asfaltskärare till gafflar Märke: Drivex Modell: ASF 470 Årsmodell: 2004 Skick: I fungerande skick, inga kända fel mer än normalt begagnat slitage Övrigt: - Eventuell lasthjälp finns på plats Se bilder för mer information om objektet och dess skick
Hele Verden. Med bl.a. samling England komplet fra 1992–2002 postfrisk samt meget andet og deriblandt nogen ældre breve fra Danmark og Tyskland. [ ** * ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Trailer og ekstra dele medfølger. RØR api gevind Højre 76.8 milimeter, 26 meter. 1 mp ny 3 tom dth hammer med 3 og 6 tom bit. 117 sneglebor + ekstra dele. Fraste Terra CN
BUDT 77500,- DKK
Sæt på seks dækketallerkener samt tilhørende fad., fane støbt med rocailler og kæmninger. Steingrim Winther. Vægt 4488 g. Diam. 28 og 37 cm. (7)
HYDRAULISK DONKRAFT, 1 stk. Walter Stahl, 4 T.
Multimedie til bil. 4" touchskærm, 4 x 45 watt, FM-radio, Bluetooth til streaming og håndfri, indgang til bakkamera mv. Inkl. Fj. Betj. Ubrugt
Ingrid Hellman-Knafve (f. 1906, d. 2003) Håndvævet tæppe af uld i “rölakan” teknik. Geometrisk dekor i blå og grønne nuancer. Udført ca. 1960–1970'erne hos SLSHF (Stockholm Läns Hemslöjdsförening), Sverige. L. 251. B. 175.
8 stk. knager - udformet som æbler med 3 stk. kroge. I krom og måler H: 12 cm, B: 6,5 cm. Ubrugte, +MOMS
VILDTKAMERA med 2" farveskærm. 4K Video eller billeder op til 60 mp. Forbindelse via WiFi. Med IR dioder til natoptagelse samt bevægelsessensor. Bruger SD-kort og AA-batterier, eller USB-strøm. Ubrugt.
5 stk. Julekalder I hård plastik flot design, ubrugte