Lukker 27/11-2024 19:20:00
Bulgari “Marryme” diamantring af 18 kt. rosaguld prydet med brillantslebet diamant. Serienr. V7VLR8. Vægt ca. 4 g. B. 3 mm. Str. 49.
Kinesisk skål af porcelæn, ottesidet form, dekoreret i emaljefarver med blomster i vaser og potter. Tongzhi seglmærke 1861–1875 og fra perioden. H. 8 cm L. 20,5 cm B. 17,5 cm.
Vandpumpe med 6,5 hk benzinmotor. 2 tommer tilslutninger, 30 m3/time, 30 m løftehøjde, 7 m sugehøjde. 22 kg. Ubrugt
16 visninger
Står i 6230 Rødekro. 2 stk Swedoor indvendige døre med fyldninger. Måler 725 x 1840 x 40 mm. Hvid - PEFC. Kompact foam. Ubrugt og fin stand. Fungerer. Fra byggevirksomhed. +MOMS
Dvs. udvendige skruer 3-6 mm i ass længder. 43 æsker, samlet 7500 skruer
Den korsfæstede Kristus. Bemalet, udskåret træ. 18. årh. H. ca. 60 cm.
Gallakjole fra ophørt butik str: 44 vejl pris 1990kr , ubrugt
BATO VÆRKTØJ. Topnøglesæt samt Ringskraldenøglesæt.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk John Deere 7930 - 8 ton / Trim John Deere 7930 - 8 ton / Trimble
BUDT 361000,- DKK
1904. Planche med 7 stk prøvetryk. [ (*) ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×