Lukker 24/11-2024 18:47:00
Vandpost i galvaniseret stål. Der er støv og brugsspor. Funktionsdygtig ved seneste anvendelse. Har været brugt til udlejning.
Legetøj fra Grønland , brugt, momsfri kun moms af salær
SKARRILD. Stjernestempel på postkort frankeret med i alt 15 øre. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
8 stk Luftværktøj, skruemaskiner, popnitte
Stort sæt HSS bor med 220 stk i praktisk kuffert.
Spinel- og diamantring af 14 kt. hvidguld prydet med oval facetslebet blå spinel omkranset af talrige brillantslebne diamanter. Farve: H. Klarhed: VS. Vægt ca. 7 g. Front 17×21 mm. Str. 53,5. Smykkevurdering fra Magnus Enna medfølger. 2013.
Et par diamantørestikker af 18 kt. hvidguld prydet med talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 0.32 ct. L. 19 mm. (2) Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
Bio-Rad CFX Opus 96 Real-Time PCR-system med 96-brønds kapacitet. Ideelt til præcis og hurtig kvantitativ nukleinsyreanalyse. Udstyret med multikanals fluorescensdetektion og kompatibilitet med en bred vifte af fluorescerende farvestoffer og prober. Brugervenlig software og intuitiv grænseflade for optimeret arbejdsflow. Perfekt til laboratorier, der kræver høj gennemløb og pålidelig ydeevne. OBS venligst se Tillægsbetingelser for denne auktion i vedhæftede PDF fil "Betingelser for denne auktion DANSK" Ved yderlige spørgsmål til maskinen eller auktions betingelserne, kan der rettes direkte henvendelse til Victor Nygaard fra Retrade på telefon +45 53505560. Maskinen sælges kun til virksomheder med dansk registreret CVR-nummer.
Stålreol 60x92cm 2 stk. med hver 6 hylder, er samlet