Lukker 21/11-2024 07:07:00
BUDT 93500,- DKK
Ca. 300 pakker div. keramik-perler á 6 stk. (ubrugt)
Tjeneste. 1920. C.I.S. Komplet sæt i pæn ubrugt kvalitet. Attest CAM. [ Tj. 1–14 ] [ * ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Gallakjole fra ophørt butik str: XS , ubrugt
Luftrenare Faither 2000 El-björn TF9EL Ventilationsfläkt Heylo
1 bt. Mg. Château Mouton Rothschild, Pauillac. 1. Cru Classé 2016 A (hf/in).
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Dingli JCPT1418RT - 14, Dingli JCPT1418RT - 14,3 m
BUDT 80000,- DKK
PERSONBIL/ 9 prs. BUS, FIAT DUCATO 11 COMBINATO 2,0 JTD. 1st Indreg: 14-11-2006. Synet: 20-09-2022. Km-tæller viser: 153685.
1864. Brev fra Altona 2.6.1864 til Tønsberg, Norge. Påskrevet “Via Lübeck”. Transitstempel SANDØSUND 5.6.1864 [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
30 stk. LED lysarmaturer, 150 watt, 120 cm. Ubrugte
Knud Gleerup (f. København 1884, d. 1960) Buste. Sign. Gleerup. Patineret marmor. H. 43. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Borsæt, HSS, 170 dele i kuffert. Ubrugt