Lukker 04/12-2024 07:39:00
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Dingli JCPT1418RT - 14, Dingli JCPT1418RT - 14,3 m
BUDT 80000,- DKK
Peder Evald Madsen (PEM) skitsetegning. Måler 40 x 30 cm. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
6 bts. Château Léoville Poyferré, Saint - Julien. 2. Cru Classé 2018 A (hf/in). Owc.
Anna Ancher (f. Skagen 1859, d. sst. 1935) “Fiskerfamilie i interiør”. Skagen. Fiskenettet repareres. Sign. A. Ancher. Olie på lærred. 35×45. Skagens Kunstmuseer ejer en studie til maleriet udført med pen, tusch og akvarel på papir (inv. nr. HAF10529).
Dansk Louis XVI chatol med overdel af mahogni. København, 18. årh.s slutning. H. 228. B. 124. D. 58.
Køkkenknivsæt udført i 67 lags Japansk Damaskus stål. Kokkekniv, santokukniv og utilitykniv. Knivblad 13-21 cm, super skarpe og holdbare. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfter i ebonywood. Ubrugte i gaveæsker
Boltreol med 42 rum, B60 x H86 x D12
240 liters affaldscontainer + stemmeseddels-container
Bottega Veneta “Campana” taske af mørkebrunt læder med sølvfarvede beslag, to hanke, et rum med magnetlukning og en indvendig lynlås lomme. H. 24 x B. 34 x D. 14 cm. Original dustbag medfølger.
Motorsvets GenSet MPM5/1901-EB/H Startar men ej testad
- Er blevet årsgodkendt og serviceret i februar 2024. - God løftehøjde og batteriet er i god stan Toyota 6FBRE16 - Batteri - Kapacitet 1,6 ton, løftehøjde 6 m / 1,6 ton capacity, lifting height 6 m
BUDT 5250,- DKK
12 bts. Château Giscours, Labarde - Margaux. 3. Cru Classé 2005 A (hf/in). Owc.
2 stk. gasflasker