Lukker 21/11-2024 07:16:00
- Texas havefræser. Fræser. Texas Hobby 500 TG - Meget lidt brugt fræser
Afhentes: Zone 3 Sønderjylland (via Google Maps)
Giancarlo Vegni & Gianfranco Gualtierotti Et par armstole med stel af stål. Sæde, ryg og armlæn betrukket med patineret naturskind. Model P 40. Formgivet 1984. Udført hos Fasem, Italien. (2)
Danmark. 1875. Usædvanligt parti 5 øre rød/blå med i alt 226 stk. Alle med ét stempel og i fin kvalitet, alle 4 tryk repræsenteret. AFA ca. 147.000 [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
72 stk. træ-skilte i 2 modeller (ubrugt)
Peder Mønsted (f. Grenaa 1859, d. Fredensborg 1941) Forårsdag ved en stråtækt bondegård. En ældre kvinde sidder og strikker i en have med farverige tulipaner. Sign. P. Mønsted Særslev 1925. Olie på lærred. 50×70. Særslev ligger på det nordlige Fyn.
15 stk Plyfa kasser 42 x 26 H 28,5 cm
Liften virker ikke og der ingen papirer på traileren - vognen kan derfor ikke bruges til træk efter en lastbil, i stedet for kan den anvendes til intern transport eller til træk efter traktor, hvor registrering ikke er nødvendi HFR PE 1x100
BUDT 4000,- DKK
1200l kapacitet i opsamlerkassen. Amazone GH02 120
BUDT 12750,- DKK
Elektrisk havetraktor med græsklipper - Demonstrationsmodel med kun 50 timer. Batteri: Lithium-Ion. Kapacitet: 40 Ah. Spænding: 48V. Nominel energi: 2000 Wh. Max arbejdsområde: 4500 m². Ladetid: 8 timer. Klippesystem: Sideudkast, Multiclip. Klippehøjder: 7 pos. 25-80 mm. Klippebredde: 98 cm. Knivtilkobling: Elektromagnetisk. Transmission: Elektrisk. Øvrigt: LED lys, Ecomode, Fartpilot. Forhjul, baghjul: 15×6.00-6, 18×8.50× Stiga E-Ride S500 - Elektrisk / Electric
BUDT 14500,- DKK
Trappe træningsmaskine, stand ukendt, defekt