Lukker 21/11-2024 07:19:00
-Horse - Trainer Relax med vibrationsbånd samt sol lys til heste. - Har været brugt som demo, og der har aldrig stået en hest p? ABC Horse-Trainer Relax
BUDT 57500,- DKK
Toiletsæde Laufen kompas pro-n, 2 stk. softclose, med beslag. Ubrugt
25 stk Thermokander til KAFFE
Per Arnoldi (f. København 1941) Komposition, 2005. Sign. med datering på bagsiden. Olie på lærred. 40×50. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
70 stk Groovy Frokosttallerkener Ø 22 cm
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk ABC 300 X 1 ABC 300 X 1000
BUDT 7750,- DKK
Frederik IV, krone 1700, H 36, S 5, Kold 149b, cf. Dav. 1287 - fint eksemplar med rester af møntskær
20 stk. Mtech LED indbygningsspot. 3 W. Ubrugt.
Peder Evald Madsen (PEM) malerier, 3 stk. + stativ. De måler mellem 22 x 20 cm og 20 x 15,5 cm. Stativet måler H: 70 cm. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
Anton Thorenfeld (f. Svendborg 1839, d. København 1907) En grusvej omkranset af buske. Sign. monogram. Olie på lærred. 22×30.
45,9kg. 995x398x740 mm.
Solar gadelygte, 500 watt. LED med indbygget batteri og solcelle. Bevægelses sensor og fj. Betj. Ubrugt